Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel hogy...

Hogy dolgozzam fel hogy meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a kutyámat. meg műtötték a hasát mindent megtettem érte. de tegnap reggel meghalt, kiderült hogy a veséjével volt baj, amigyògyíthatatlan. csak 4 éves volt nagyon szerettem nem tudom elhinni hogy meghalt 20 éves férfi létemre kicsordult pár könnycsepp, tegnap korházba kerültem olyan rosszul lettem emiatt az egész miatt. Most hogyan tovább mit tegyek ő volt az eggyetlen jò dolog az életemben :'(

2013. szept. 19. 21:11
 1/7 sativus válasza:
0%
vegyél újat...
2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Probáldmeg lefoglalni magad valamivel, barátaiddal,szüleiddel beszélgess vagy nézzél filmeket vagy bármi ami eltereli a gondolataidat erről.
2013. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! :( Én pár éve vesztettem el a 16 éves kutyusomat, vele nőttem fel, én is megsirattam. Nagyon nehéz, de idővel majd könnyebb lesz..
2013. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első kettő egy vadparaszt ....

Eleinte nagyon rossz lesz.

Szerintem idővel javul a helyzet,de valóban sosem fogod elfejelteni.tapasztalat.

Őszinte részvétem!

21L

2013. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kutyusom másfél hete ment el. :( Tudom mit érzel, és nem kell szégyellned a könnyeidet sem. Nekem sokat segített hogy kibeszélhettem magamból, nézegettem képeket, videókat róla és csináltam neki egy kis emléket: [link] - ezen az oldalon, azért itt mert az én kutyusomnak nem tudtunk sírt csinálni, és szerettem volna valahol mindig gyertyát gyújtani neki. Szóval ha gondolod próbáld ki és állíts neki emléket.

Nekem az is segített hogy azt mondom magamnak hogy jobb helyen van már és (bár kicsit gyerekesnek tűnhet) hogy fent játszik az előző kutyáinkkal a felhők között. :)

Az én kutyám 17 évet élt velünk, vele nőttem fel. Szóval fogadd őszinte részvétem :(

2013. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A kutya nem meghalt hanem ,elpusztul,beledöglik,megdöglik,stb.

Az emberek meghalnak, az állatok elpusztulnak,megdöglenek,stb.

A kérdésed fogalombeli zavaros,így nem tudok neked arra választ írni.

Elnézést.

2013. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Nyugodtan engedd ki magadból a feszültséget... tapasztalatból mondom, hogy csak úgy tudsz továbblépni, ha másik kutyád lesz. Én azt javasonlám, hogy ments meg egyet a menhelyről,úgy kevésbé lesz megterhelő, hogy másikat vettél magadhoz. Ez a kép szerintem sok mindent elmond: [link]
2013. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!