Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Budapesten van kutyabefogadó...

Budapesten van kutyabefogadó menhely vagy valaki, aki befogadná?

Figyelt kérdés
A kutyámról van szó, vadászkutya, kb. 6 éve van nálunk, én itthon sem voltam, amikor hozzánkkerült. Régen kint volt láncon, most bent van a házban, ennek az oka a következő: a testvérével jöttek, rohangálós kutyákról van szó, megláttak volna valamit a kapun kívül, ki sem lehetett menni, mert egyből kiszöktek. A lánc rossz megoldás volt, úgyhogy felhoztuk ide. Nem panelban lakunk, de olyan, mert egy háznak a felső emeletén, kb. 80 négyzetméteren. Napi 3x sétáltatom, reggel (legtöbbször korán, az iskola miatt), majd amikor hazajövök és este, esti séta után megetetem. Nem a legjobb személyiségű kutya (NAGYON izgatottá válik, ha valaki hazajön, alig tud feljönni, nincs ivartalanítva, a többi kutyával és bármi állattal való kapcsolat erőszakkal ér véget (de embert nem bánt), de szeretnivaló. Sajnos nem igazán vagyunk tehetősek (én 16 éves vagyok, nincs munkám, tanuló vagyok, szüleimnek is kevés a pénze, pláne, hogy nővérem most szült, ami pénzigényes, nameg a babára nézve minden veszélyes.) és egy jobb otthont szeretnék neki találni, de nem tudok. Itt van 2 utcányira a HEROSZ állatmenhely (22. ker) de ők nem tudnak befogadni. Valaki tud bármit tanácsolni?

2013. szept. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szentendrei Arvacska

Noe menhely

Kerdezd meg mindkettot.

Megprobalhatod a Rex-et is, de szerintem ok nem fogadjak.

2013. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
... Sajnállak ,hogy ilyen döntést kell hoznod .Állatmenhelyek nagy valószinűséggel teltházasak ,ill. ha mondod ,hogy be szeretnéd vinni a kutyust ,azt fogják mondani ,hogy nincs hely náluk . Egy ismerősöm is így járt (külföldre költözött és a kutyát nem tudta vinni ),de sajnos muszáj volt bevinnie a kutyust mivel gazdit nem talált naki ,elengedni természetesen nem akarta .Mivel ő is mindenhonnan visszautasítást kapott ,a kutyust úgy vitte be ,hogy találta . akkor befogadták a menhelyen .
2013. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit a helyedben megtennék .. :Tedd fel a netre ,apróhirdetésbe ,hogy s.o.s gazdit keresel neki csalási okok miatt .
2013. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!