Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Kleo0:) kérdése:

Szerintetek mennyire megbízható a ez az oldal?

Figyelt kérdés

[link]


Erről az oldalról lenne szó,szerintem már szinte mindenki ismeri..nade mennyire megbízható?igazat mondanak nekünk a cikkek:)?



2013. szept. 27. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat..eléggé férre gépeltem a kérdésemet..


így szerettem volna:


"szerintetek mennyire megbízható a háziállat.hu oldal?

2013. szept. 27. 17:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó, megbízhatatlan oldal. Könyörögve kérek mindenkit, ne hallgasson rájuk! Olyanokat írnak, hogy tengerimalacot vagy patkányt egyedül tartsd, ha azt szeretnéd, hogy igazán jó barátok legyetek. Ekkora marhaságot! Szociális állatokat egyedül? De ez csak egy példa.. tele van az oldal hasonló hülyeségekkel, amik félrevezetik az állattartókat és ezzel a kedvenceiknek okoznak szenvedést.
2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyet értek az előttem szólóval!!Ne használd ezt az oldalt, ha szereted az állataidat!!!! :(
2013. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen..szerintem sem megbízható..igaz vannak benne igazságok is,de vannak benne nagy baromságok is.://

pedig sok helyen ajánják ezt az oldalt

2013. szept. 28. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már olyan szinten értesz az állatokhoz,hogy ki tudd szűrni a baromságokat,akkor teljesen felesleges az oldal olvasása.
2013. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.pontosan!:)
2013. szept. 30. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsánat..eléggé férre gépeltem a kérdésemet.."

Meg ezt is sikerült "férre" gépelned.

2013. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!