Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyakedvelők! Szeretnék...

Kutyakedvelők! Szeretnék csinálni egy oldalt kedvenceinkről! Érdekel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy kutyás oldalt hoznék létre ahol az alap dolgoktól (vásárlás) a haladó dolgokig (trükkök) cikkek lennének fent. Akik szeretik a kutyákat vagy szeretnének egyet de nem tudja hogy fogjon hozzá hasznos tippek lennének rá. 3 féle könyvem van rá mert ugye akinek nincs meg a könyv online olvashatja. Szóval ilyen kutyakedvelős "egyesület". Valakit érdekelne? :]

2013. okt. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hali nekem tetszik az ötlet!
2013. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lesz topic külön állatkínzóknak, akkor érdekel.
2013. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az ötlet jó, csak épp nem eredeti sajnos, mert már tucatjával léteznek ilyen honlapok, nem csak általánosságban, hanem fajtánként is

kapásból beírtam a címsávba, hogy kutya.hu és voliá: [link]

2013. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajnos tudom, hogy sok ilyen létezik de próbálok belevinni egy kis egyediséget is.

kedves második: nem fektetnék nagy hangsúlyt az állatkínzásra de lenne róla szó (egyébként is undorító dolognak vélem :@ )

2013. okt. 19. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Több probléma is van ezzel.

1) a tiéd lenne az ötszázezredik senki által nem látogatott álktalános kutyás oldal.

2) a könyvek feltöltése durva szerzői jogokba ütközik, na meg az írót is megtisztelhetnéd azzal, hogy nem osztogatod ingyen azt, amiben neki isten tudja hány év tapasztalata van. És hogy tudd, igen, megbüntethetnek érte, az a minimum törlik az egész oldaladat, ha lopott tartalom van rajta.

3) az egyesület egy hivatalos forma, nem hiszem, hogy meg fogod csinálni, klub lehet maximum, de itt visszautalnék az első pontra, manapság minden kutyabarát 13 évesnek eszébe jut weboldalt csinálni, és hát nézd meg, hány lett ismert közülük.

2013. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért támogatom az ötletet.
2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!