Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatfajt ajánlotok?

Milyen állatfajt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Bentre szeretnék valamilyen állatot.Kalitkában tartható madárra,rágcsálóra vagy teknősre goldoltam.
2013. okt. 21. 15:56
 1/3 anonim válasza:
Pingvin mert az aranyos
2013. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komoly választ várok!
2013. okt. 21. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha mindenképpen olyat szeretnél amit nem kell kiengedni, szóval nem kell annyit foglalkozni vele akkor a höri az ami jó lenne, nem is olyan hangos és olyan cuki ahogy futkározik és ha tudsz neki venni különböző játékokat azokat olyan aranyosan csimpaszkodik :D de az aranyhal is egy megoldás egynek nem kell hatalmas akvárium és nem kell az a spéci víztisztító rendszer..


ha a pénz nem téma akkor esetleg valami hüllő aminek kell a melegítő lámpa ami drágább lehet meg az akvárium abba a fa vagy szikla egyedtől függ

ha szeretnél vele játszani akkor lehet nagyon kisemlős is mint pl a nyuszi tengerimalac degu vagy csincsilla, esetleg patkány :D


én a madarakat nem szeretem tavasszal jó hallgatni reggel ahogy csicseregnek de a szobába nem tűrném meg hogy csipogjon így arról nem tudok véleményt mondani :D

kicsit írj részletesebb arról hogy mennyi időd van foglalkozni, mennyi pénz szánnál rá, mekkora helyet tudsz neki biztosítani stb :DD

2013. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!