Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyet be elhet szerezni...

Ilyet be elhet szerezni magyarországon? Olyan aranyos! Nekem kell ilyen! Valakinek van ilyen kisállatja?

Figyelt kérdés

Magyarországon kapható ilyen kis csöpség? Azt hallottam, hogy max 2-3 kg és nagyon okos! Valakinek van ilyenje tapasztalatok? [link]

és ekkora a falnőtt?:

[link]



2013. okt. 25. 11:42
 1/7 anonim válasza:
Ez egy kismalac...xDDD de amúgy nagyon cuki! :D nem tudom, de ilyen nekem is kell...xD
2013. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belehet szerezni Mon is.Anyum tök szomorú volt hogy nem kapta meg egyszer vmi vásáron. 60ft volt.
2013. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen én is láttam hirdetéseket de az nyjukat el nézve azok nem törpe malackák voltak
2013. okt. 25. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami ilyen törpe marad,megfizethetetlen,az egyébb törpe kategória is 40-50 kg.lesz.De gyakran sima hízót adnak el a törpe malacra vágyóknak.
2013. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló:amit belinkeltél az amerikai csüngőhasú,ez jóval nagyobbra nő,mint amit a kérdező szeretne.

Kérdező:Amit te szeretnél,csak külföldről lehet beszerezni.Az áruk 1.000.000 ft körül mozog.Kezdj el spórolni XD!

2013. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!