Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szegedi Vezér Állatorvosi...

A szegedi Vezér Állatorvosi Központról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, mekkora szakértelemmel bánnak az állatokkal, s hogy egy kutya-macska ivartalanítási műtétet esetében nyugodt szívvel lehet-e rájuk bízni a kiskedvencet. Úgy hallottam, kb. ugyanolyan felszereltséggel rendelkeznek, mint a Kisállat-Ambulancia a Körtöltés utcában, de lényegesen olcsóbbak. Ami jó, csak felmerült bennem, nem megy-e a kedvezőbb ár a szakértelem rovására. Meg igazság szerint a Vezér dolgozóiról még nem hallottam, a konkurenciánál viszont Rengei Antal elég nagy szaktekintéllyel bír. Ami persze nem baj, hogy a másik csapatról még nem hallottam, de ezért kérdezek, hátha valakinek vannak már tapasztalatai.

Nem kell, hogy összehasonlítsátok, Rengeiéket ismerem, engem főleg a Vezéresekkel kapcsolatos vélemények érdekelnek. Köszi előre is.


2013. okt. 30. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!