Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha te lennél a jelenlegi...

Ha te lennél a jelenlegi állatod, az pedig a gazdád, akkor vajon elégedett lennél e a sorsoddal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljes mértékben,mindent megteszek értük, akár erőm felül is. Biztonságban,szeretetben,és elég jó módban élnek átlag magyarországi állatartás felett:)
2013. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
legalább tudnám nyalni magam...:D bár ezzel együtt inkább maradnék ember.
2013. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert sokat foglalkoznának velem és lennének kutyabarátaim is.:)
2013. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogalmam sincs, hogy a kutyám hogyan viselkedne gazdaként...Ilyen kérdésre hogy lehet válaszolni?
2013. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Itt négyes, előttem sokan félreértették a kérdést azt hiszem. :) A kérdés szerint ugyanis te lennél a kutyád/macskád, az állat pedig ember lenne, és ő lenne a gazdád. Szerintem rohadt nehéz megtippelni, hogy milyen gazda lenne, de szerintem nem elég intelligens a feladathoz. :) De hogy megvédene bármi áron, az tuti. :)
2013. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú... Szerintem akkor a "gazdim" mindig elfelejtene időben levinni pisilni, mert épp elszundított a kanapén, és holnap reggelig föl se ébred. Ahogy teszi most kutyaként, most se tudtam volna levinni, ha nem vagyok kitartó:D Viszont mindig észrevenné ha letört vagyok, és valószínű állatorvoshoz is az első köhhintésemkor vinne, mert így most kutyabőrben nagyon figyel a rezdüléseimre:) Most elég ínyenc és imádja a gyümölcsöket, úgyhogy lehet hogy vega gazdi lenne. Ha a kinézete is félig-meddig megmarad, akkor egy hosszú szőkehajú nagy barnaszemű szép nő lenne.:D Aki valszeg nem tudna magassarkúban járni, mert most a saját lábában képes elbotlani.:D
2013. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan gazdád lenne amilyen te vagy neki.
2013. okt. 31. 00:20
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Na, akkor én értettem félre... Pedig kutyajellemet emberjellembe sokkal izgibb átképzelni:))
2013. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Missi_Key ***** válasza:
76%
hehe végre megharaphatnám a kutyimat :D
2013. okt. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy igen!
2013. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!