Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy bizonyos játékban ha...

Egy bizonyos játékban ha rádtámad a kutya, kitörheted a nyakát, nos ezt valójában is meglehetne csinálni, ha rám rontana egy dobermann?

Figyelt kérdés
Amúgy a Call of Duty :Modern Warfare 1-2ben van benne, azért kérdem mert már sokszor elkergetett 1-2féle kutya a faluban ami persze "barnabőrűeké"
2009. nov. 14. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ki lehet törni, persze ehhez higgadtnak kell maradni, ami leginkább csak a szituáció előre begyakorlásával lehetséges. Tehát te éles helyzetben nem tudod csak spontán, ötletszerűen eltörni a kutya nyakát.
2009. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem szerezz be egy pisztolyt aztán lődd le a kutyákat és utána már nyugodtan kitörheted a nyakukat,meg a gazdájuknak is.Nem igaz hogy miért nincs szigorúbb törvény.Nálunk volt sintér,minden kutyát elvitt amit meglátott,de az önkormányzat felesleges pénzkidobásnak vélte és megszüntette(sajna).Az ebeket pénzért vissza kaphatta a gazdi,de senki nem ment a kutyájáért így elaltatták őket.Nem volt este az hogy nekedrontott egy kutya a sötétből a sötét környéken.Most megint félhetsz mikor akadsz össze egy nagyobbal ami már nem játék!
2009. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de gondolom az előny ha "húsos" vagyok vagyis kicsit sok a felesleg rajtam, izomban:D
2009. nov. 14. 20:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném előnynek gondolom kicsit(de csak egy kicsit)lassabban futsz az átlagnál.meg ha megharapdál egy nagyobbfajta kutya azt sem teszed zsebre.
2009. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz a kutyákhoz, esélyed sincsen egy rád támadó kutyához megfelelően, precízen odanyúlni.

A kutya nyakának kitörése nem a mozdulat sok gyakorlásától sikerülne, hanem attól, hogy már a szembetalálkozáskor pontosan tudod, milyen helyzetbe fog rád érkezni a kutya.

Vannak olyan dolgok, amit nem lehet könyvből megtanulni, sem szavakba önteni. 1-1 tekintet, szemöldök vonás, faroktartás, testtartás, és mindezek összjátéka, 1-1 apró változás 1-1 fél másodperc alatt akár mozgásban, akár bármi másban, mind hatalmas különbségeket jelenthetnek. Naponta 120 kutyával dolgozom, tudnék mesélni róla.

Egyébként nem is értem, hogy hogy a francba jut az eszedbe ilyen elmebeteg baromság. Van bőven elég baja a magyarországi szerencsétlen kutyáknak, nem kell ellenük hadjáratot szervezni, még elméletben sem.

2009. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocs de azért nehogy hagyja már az ember hogy leharapja a nyakáról a fél húst a kutya
2009. nov. 14. 22:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát barátom te igazán idióta vagy!!! ha nem ülnél egész nap a képernyö elött és játszanál akkor lehet nem lennél ennyire húsos darab!

el se tudom képzelni hogy juthat ilyen az eszedbe!a barátom is szokott ezzel a játékkal játszani de neki még poénból se jutott ilyen az eszébe!

pont az ilyen kis idióták miatt vannak az állatkínzások mert hogy ez milyen jó buli!....majd ha véletlen veled játszik valami hasonlót valaki akkor legyen ilyen okos a fejed!

szerezz be szépen kutya riasztót ha annyira elviselhetetlen a helyzet, ne ilyen butaságokban gondolkozz!ha másért nem is csak a saját egészséged megörzése érdekében!!mert te egy húsosabb darab vagy viszont a kutyák elég gyorsak! és ha az életüket kell menteniük egyszerüen megvadulnak!nem egyszer lehetett hallani olyanról hogy a kutya apró darabokra szedte szét az embert!!

2009. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sötét a kérdező,hogy hozzá képest Fekete Pákó bránere neoncső!

Ne aggódj,a kutyáknak van ízlésük és szemük,nem téged fognak megharapni!


Évek hosszú sora óta dolgozom kutyákkal,menhelyen,panzióban stb.

Érdekes módon soha nem ért még komoly baleset.

2009. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

22:35-ös vagyok.

Olyan nincs, hogy te szépen, békésen sétálsz az utcán, egyszer csak hopp, ott egy kutya, és a !nyakadnak! ugrik.

A kutya ok nélkül nem támad.

Az ok lehet pl: kóbor kutyát etetsz, szelídítesz az az erdő közepén, megpróbálod megsimogatni, de ő nem fogadja el a közeledésed.

Egy barátod kutyájához úgy érsz hozzá, ahogy azt ő nem viseli el (pl. fájnak a hátsó lábai, és megvakarászod a hátsó tájékát).

A leggyakoribb, amit oktalan támadásnak szoktak venni, az az, amikor a nyitott kapun kijön a kutya, és a kapuban álló vagy kapu előtt álló embernek neki ugrik. A kutya csak feladatot teljesít: őrzi a területét és a családját, az ő szemében te támadod meg az ő territóriumát. De ilyenkor SEM a kutya a hibás, hanem a gazda. A hülye gazda feladata vigyázni arra a kutyára, akiben ilyen erős védő ösztön van.

Ha meg is támad egy kutya, akkor nem a nyakát kell eltörni, hanem azon elgondolkozni, hogy mi lehetett az oka. Az, hogy te nem értesz a kutyához, nem érted, látod át a jelzéseit, a szituációt, és neked ront, az nem a kutya hibája, hanem a tied.

Ha egy kutya komolyan megtámad, a legtöbb, amit meg tudsz tenni, hogy azt a testrészedet, amit harap, azt minél erősebben betolod a kutya szájába, így szétfeszíted a száját, és ki tudod venni belőle.

Ha húzod, vagy megütöd közben, azzal csak erősíted benne az "agressziót".

2009. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Rám akkor támadt kutya,mikor békésen sétáltam az utcán,egy kertbe éppen áltlak be,a kutya meg kirohant és elkapta a lábam. Engem abban a helyzetben kib.szottul nem érdekelt,hogy kinek a hibája,vagy hogy nem ilyen nincsen,hogy én nem bántóm őt,vagy futok előle,cska szimplán sétlok és nekem ugrik,mert ezekszerint van ilyen.És ha egy 50 kilós nő vagy és egy veled egy sulycsoportú kuyta elkapja a lábad,megforudl a fejedben hogy kitöröd a nyakát,mielőtt szétszedi az arcodat,ezt garantálom.

Ezt cska azért irtam le,hogy az ember ha az életéről,vagy a tetsi éppségéről van szó nem rögvest arra fog gondolni,hogy az idióta gazdaáját fejbe kéne lőne (mert igazad van,hogy ez a gazda hibája,ha kiszámithatatlan a kutyája meg kell fogni amig nyitva akapu,elvinni kutyaiskolába,stb),vagy arra,hogy szegény állatban nehogy sérülést okozzon,hanem bármi árion megprobálja magát kiszabaditani a fogai közül. És nem tudom hogy kell egy iylen helyzetben viselkedni,mert nem vagyok kutyakiképző,a saját kutyáim engedelmesek,nem támadnak emberre. Szóval igen,én nagyon sok midnent megadtam volna mikor rámtámadt hogy tudjam hogy kell kitörni a nyakát.

2009. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!