Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen képzés kell állatorvosi...

Milyen képzés kell állatorvosihoz?

Figyelt kérdés
mármint a gimi elvégzésén kívül... egyáltalán milyen gimit kell hogy végezzzek? és tudnátok mondani neveket példának?

2013. okt. 31. 13:47
 1/9 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék de szerintem gimi nincsen csak fősuli vagy egyetem...
2013. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen gimi, utána meg Állatorvosi Egyetem.
2013. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a fősulit akkor ki kell/lehet hagyni?
2013. okt. 31. 14:03
 4/9 A kérdező kommentje:
mert ilyen témeban én nem találtam fősulit vagy ilyesmit... (de lehet hogy én kerestem rosszul...)
2013. okt. 31. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen fősulit? A képzés sorrendje: általános iskola-gimnázium-egyetem. Állatorvosokat egyetemen képeznek, nem főiskolán.
2013. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok, állatorvos szeretnék lenni és mivel informatikából azt a házit kaptuk hogy írjunk életrajzot úgy, hogy most 2025 van (kb.) és mivel erről (még) foggggalmam nincsen erről ezért gondoltam valamelyik főemlős társam csak tudja a választ... és igazam is lett :) köszönöm :)
2013. okt. 31. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2013. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

és ez után még kell/ lehet valami képzésre jelentkezni, hogy lehessek állatorvos és praktizálhassak vagy mi? vagy gondolom először asszisztensnek kell lenni!?

vagy az csak azért van hogy lehessen specializálódni különdolgokra pl egzotikus állatorvosi képzés vagy ilyesmi??

2013. okt. 31. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

A specializáció is egyetemi képzés, itt nézheted meg:

[link]

Lediplomázol és maradsz még egy továbbképzés erejéig (pár év).

2013. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!