Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért félek a cápáktól?

Miért félek a cápáktól?

Figyelt kérdés
Csak a Tropicariumban láttam cápát,külföldön sem voltam soha,de valamiért rettegek tőlük még számítógépes játékban is ha tengerben vagyok,úszok,akkor is minden bajom van,a lábamat felhúzom magam mellé,mert félek..A filmekben is frászt kapok,majd kiugrik a szívem a helyéről,nehezen kapok levegőt ha meglátok egyet.Nem tudom, hogy mennyire van köze ahhoz,hogy nem tudok úszni,mert néha a nagy víztől is félek (pl nyáron a Balatonban).Mitől van ez?

2013. nov. 13. 23:21
 1/6 anonim válasza:
43%
Mert te ilyen vagy és hagyjuk meg, hogy szinte mindegyik filmben irreális módon ábrázolják a cápákat, tehát érthető ily módon, na de az, hogy a Balatonban..hát kicsit fura. :D
2013. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreérthető volt..a Balatonban nem a cápától félek,mert érdekes lenne ha lenne ott :D..hanem a nagy víztől,mert nem tudok úszni..de ha pl tv-ben is látom mikor úsznak a 10m mély vízben..akkor is rám jön ez a félelem..
2013. nov. 13. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek vannak félelmei, neked ez. De tuti le lehet győzni, kezdhetnéd azzal hogy megtanulsz úszni, azért az alap dolog és nagyon egyszerű is.
2013. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
67%
Ha odáig már eljutottál, hogy a Balcsiban nincs így félni sem kell tőle, akkor megnyugtatlak, a TV-bol sem tud kijönni, attól sem kel félned.:D
2013. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú.. nagy kő esett le a szívemről,hogy nem tud kijönni.. :D Egyébként visszatérve az úszáshoz, óvodás koromban jártam uszodába,de utáltam és nem tanultam meg úszni..nem mintha nagy szükségem lenne rá,mert 1 évben talán 1x jutok víz közelbe,mármint Balatonra,fürödni minden este szoktam,de csak úszógumival! :D
2013. nov. 14. 01:26
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Na, akkor ezt a problémát megoldottuk. Úszni viszont tanulj meg mielőbb, mert idővel biztosan szükséged lesz rá, sok jó buliból kizárod magad és a biztonságérzet sem utolsó szempont.
2013. nov. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!