Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok és nagyon...

LePeDő kérdése:

17 éves lány vagyok és nagyon szeretem az állatokat, szeretnék menni önkéntesnek a békéscsabai állatmenhelyre?

Figyelt kérdés
Lehet memnni? Akkor mész és jössz amikor akarsz?vagy ezt ők mondják meg? Nem tudom hogy működik de segítsetek! Valakinek tapasztalat?

2013. nov. 19. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem telefonálj oda és kérdezd meg. Biztosan örülni fognak, mert az ilyen nonprofit helyeken mindig jól jön a segítség. Azt nem hiszem, hogy fix időpontokra beosztanának, valószínűleg te oszthatod be az idődet. Am tök jó, hogy vannak ilyen emberek, mint te is... arra azonban készülj fel, hogy nem segíthetsz minden kutyán személyesen.. Tudom, hogy ha már ott leszel, akkor megszakad majd a szíved és mindegyiküket szeretnéd megmenteni, de hidd el, már az is hatalmas segítség, ha csak ott a menhelyen segítesz fürdetni-fésülni, illetve sétáltatni. Szeresd őket, de ne érezz bűntudatot, amikor hazamész. Minden jót kívánok neked!
2013. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!