Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkereskedésben kb. mennyit...

Állatkereskedésben kb. mennyit keres egy eladó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
kb minimálbér.
2009. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 500Ft/ óra, 8 órásba
2009. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Attól is füg hogy hol dolgozol! Ha valahol a városban ahol monjuk 8 órában és vasárnap és szombat is többnyire szabad lehet annyi kb. 80.000 ft. nagyábból annyit keresnek általánosan az eladók! Egy bevásárló központban vagy valamilyen nagy hipermarketnek az üzletsorán ott általábban az eladók többett dolgoznak és nagyábból ugyananyit keresnek, ott nagyon gyakran van jutalék is, attól füg menyit adtál, ott kb. 110.000 és 140.000 között keresnek, attól függően hogy mennyire forgalmas a hely! De ott általábban heti 55 óra munka van! De ha viszonylag nem rég nyitott akkor kevesebb lehet a pénz, én heti 66-77 órával azaz heti 6-7 napban kerestem olyan 120.000-et! viszont vihettem bármit beszerzési, azaz nagyábból fél áron! Ez egy táplálékiegészítő bolt volt! De mondom, mindenkivel aki a környezetembe dolgozott, és a kollégáim környezetében akik más bevásárló központokban dolgoztak nagyábból hasonló képpen kerestek, állatkereskedésektől kezdve, cipő árusokon át, parfümérián keresztűl minden...
2009. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!