Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Már ötször álmodam palackorrú...

Már ötször álmodam palackorrú delfinekkel! 14/F (lent)? Pls válasz

Figyelt kérdés

Azt álmodam hogy tengeren vagyok és én nem tudtam úszni (igaziba se)És véletlenül mentem a tengerbe és lesüllyedtem.

És jöttek palackorrú delfinek szerintem nőstények voltat, és akkor megmentettek aztán játszottunk meg néha puszit is adtam őket meg ezeket. Szerinteket mi ez? :D Ja és szeretem ezeket az élőlényeket. csak sajnos zentai vagyok és nem tom hogy mikor fogun elmenni olyan helyre ahol delfinek is vannak :( Pls válasz



2013. nov. 20. 09:00
 1/4 anonim válasza:
47%
Betegesen vonzódsz a delfinekhez.
2013. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lebetegezni. Foglalkozol velük, és szeretnéd látni (reméljük majd el is jutsz, olyan helyre, ahol majd láthatod őket) És nem tudsz úszni (de valószínű sokan mondták már, meg kellene tanulni)

Szóval ezek vágyak és emlékfoszlányok az ébrenléti állapotból és keveredtek az álom nem racionális módján. Mert ilyenkor a racionális rész "alszik" pihen és az álom szabadon és keveredve áramlik - ami szintén nagyon kell és pihentető. Az álom a vágyak világa- de ezzel a sajátos tudatállapottal, hogy nem működik a racionális tudatrész. Ezért álomban nem is szoktunk csodálkozni, ha fantasztikus dolgok történnek, csak felébredve. A tudatállapotok hierarchikusak: az ébrenléti az emberi-, az álombéli az állati-, a mélyebb a növényi-, az álomtalan mélyalvás az ásványi tudatállapottal függ össze. Egy nap végigjárjuk ezeket, és nagyon szükségünk is van rá. Kísérleteztek: olyanokat, akik álmodni kezdtek (ez a szemhéjra tett mérővel mérhető , ilyenkor rezeg egy kicsit) felébresztettek- és megint elaludt - és újra- tehát megakadályozták, hogy az álombéli tudatállapot legyen: azt tapasztalták, nem pihent, nagyon fáradt volt, mintha nem is aludt volna semmit.

Ilyen a világ, szép és megismerni való!

aa

2013. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma 09:26 Ment a zöld!
2013. nov. 20. 09:43
 4/4 A kérdező kommentje:
ma 09:08 igen beteg vagyok nem érdekel. De ezeket a mleg válaszokat tudjádok hogy melyik letörölte a gyík :D xD
2013. nov. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!