Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a neve annak kis cuki...

Mi a neve annak kis cuki nagyszemű majomnak?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam fent a facén egy tündéri kismajomról egy videót,-ahol egy ketrec alól nyúl ki vmiért.......félénken és elkezdi rágni.....nagyon édes!!!!!!!
2013. nov. 25. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A pápaszemes makira gondolsz? :)
2013. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem. De köszi! ..és közben addig-addig,h sikerült is rálelnem :) . Törpe lajhár. ezen a videón zabálnivaló!!

[link]

2013. nov. 25. 08:06
 3/6 A kérdező kommentje:
..vagy lajhármaki....
2013. nov. 25. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egy rizsgolyót eszik, ugye? Ne keseredj el, de azért nyámmog rajta annyira, mert barbár "emberek" kihúzták az összes fogát, azért, hogy aztán el tudják őt adni, ugyanis ezek vadállatok, de fogak nélkül... kérlek ne támogasd az állatkínzás eme módját. Cuki kis lényecske, de a természetben van a helye, nem valami húzott szemű gazdag ficsúr lakásában :(
2013. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

4-essel egyetérétek maximálisan!

Másrészt én úgy tudtam, hogy a lajhárnak az ujjai végén vannak hosszú, hegyes körmök is, amelyek segítik a kapaszkodásban. Ennek a kis jószágnak pedig nincs!

Aranyos, de kétségeim vannak, hogy valóban a lajhárfélék családjába tartozik-e?

2013. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon aranyos, de tudod te, mit él át ez a kis állat, mire valami gazdag görény lakásának selyempárnájára kerül?Beragasztott papírdobozokban csempészik főleg Japánba és Oroszországba, ahol több ezer dollárért cserélnek gazdát.Van, hogy az anyától veszik el a kicsinyeit, vagy az egész család egy kis ketrecbe kerül, hogy egy milliomos mutogathassa a jacht klubos barátainak.Az út során több állatka belepusztul a körülményekbe, hiszen vadállat, a természetbe való.

Én ilyeneket nem is nézek, mert csak elönti az agyamat a düh és az ölniakarás, hogy a csempészekkel ugyanezt én is megtegyem, mint amit ők művelnek ezekkel az apróságokkal.

2013. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!