Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit eszik és mennyit...

Mennyit eszik és mennyit alszik egy 4 hetes afrikai törpesün?

Figyelt kérdés
Tegnap hozott haza nagybátyám egy 4 hetes afrikai törpesünt. Én nem voltam jelen az átvételekor, ezért szeretnék biztosra menni. Amikor tegnap este betettük a terráriumba, nagyon meg volt ijedve, fel alá rohangált, és sokáig kaparta az üveget. Aztán éjszaka elcsendesedett, és azóta alszik. Amikor reggel kivettem, hogy megnézzem, mi van vele, elég nehézkesen bújt ki, és lassan mozgott, a lábai remegtek. Olvastam a hibernációról, de még nincs tél, és a süni lábai sem hidegek, sem a hasa. Ez normális ezek szerint egy ilyen kicsi süninél? Valamint nagybátyám azt állítja, hogy csak reggel kell nekik adni a macskakonzervből. Pontosan hogy van ez?

2013. nov. 26. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A sünik éjszakai állatok, inkább este adj neki, mert a nap nagy részét alvással töltik. Egyébként a tenyésztők honlapján nagyon jól le van írva minden.
2013. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként elfogadta az ételt, amikor kínáltam vele, de azonnal vissza is bújt aludni. de akkor még utánanézek valamilyen honlapon.
2013. nov. 26. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!