Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok között is vannak...

Az állatok között is vannak pdofilok?

Figyelt kérdés
Szoktak az állatok fajtalankodni kölyök, szexuálisan értlen fiatalabb egyedekkel?

2013. dec. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Láttam erről dokumfilmet is. A delfinek meg a fókák is csinálják de egyéb állatfajok is.
2013. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem gondolnám. Mivel az állatvilágot a hormonja irányitja, az évszakok váltakozásai, és csak egy bizonyos idő, suly, stb után termelődik az állatokban az illatanyag, ami a párzás idején vonzásértékkel bir a him számára. Az állatok nem élnek rendszeres nemi életet, párzásuk csakis az utódnemzésre korlátozódik.

Már pedig kölyök állatokban nem termel a búzmirigy, a kölyökállatok nem tudnak semmi olyan jelet kiadni párzási időszakban - akár hang, akár illat, akár szin, stb - ami a párzásra utalna, ezért a vonzás nem jön létre. - Nem megy az orra után ! - vagyis pedofil állatok nem léteznek. Némely ember - nem szivesen nevezem embernek - gátlástalan, pofátlan, és a pedofilia csakis rá jellemző, és még tudja is . Szerencsére büntetendő bűncselekény.

2014. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem az okfejtésed 2-es, de amit írtál nem igaz. Egy csomó állat párzik éretlen egyedekkel, köztük a "fejlettebbek" is mint pl a csimpánzok. Sőt egy csomó fajnál ugyanúgy ott van a homoszexualitás is. Éppen ezért nem kell ezeket borzasztó gonoszságnak felfogni, viszont lehet hogy helyesnek sem (lásd pedofília). Pl a hím oroszlán megöli a más hímtől való kölyköket, szal nem kell az állatokkal példálózni. Az ember azért ember, mert nem csak az ösztönei hajtják.
2014. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Eszembe sem jut 3-as, hogy igazság, vagy gonoszság kérdését csináljak az állatok párzásából


Kérdezőnek : [link]

2014. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, elolvastam, és igaz, ez más, mint az embereknél. De akkor is előfordul, csak ez nem pedofília. A gonoszságot amúgy az emberekre írtam.
2014. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!