Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne jó? /L13/

Milyen állat lenne jó? /L13/

Figyelt kérdés
Volt egy kutyám sajnos elszökött, azóta sem tért vissza. Új állatot szeretnék, hogy elfelejtsem a kutyám. De nem szeretnék újra kutyát. Valami kisebbet szeretnék. Mondjuk gyíkot vagy hörcsögöt. De nem igazán tudom,hogy mi lenne jobb. 2-re gondoltam: japán táncoló egér vagy leopárd gekko. Talán a gekko jobban vonz de nemtudom, hogy van-e valami ideálisabb. tudnátok segíteni?
2013. dec. 15. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyíkot nem lehet simogatni, nem ismer meg, nem lehet vele játszani, csak úgy "van". A japán táncolóegér meg csak rohangál, ha kiveszed fél, nem tudja, mi történik vele (nekem volt 2 még régennem), ami nagy előnye, hogy SOSEM harap. Én inkább aranyhörcsögöt ajánlanék, ők is nagyon aranyos, mókis kis állatok. Nem kell nekik nagyon nagy hely, etetni sem drága őket. Vagy lehet még: csíkos fűegér, lemming, esetleg tengerimalac. Viszont, ha lenne rá időd (akkor, és csakis akkor!)akkor én valami úgynevezett társállatot ajánlanék, mint például a vadászgörény, a patkány, vagy esetleg a csincsilla. Nekem ezek közül csak vadászgörényem volt, nagyon okosak, viccesek, lehet vele játszani meg aludni, csak te ébredj fel előbb, különben megharapja az orrod, füled, vagy a lábujjad. :D imádtam, de rengeteget kell velük foglalkozni, nagy helyre van szükségük, oltatni kell őket, többet esznek, tanítani kell őket (leszoktatni a kiskori harapásról, mert ha nem, akkor mindig harapni fog-ezt a család összes tagjánál meg kell tenni, mert puhatolja, kinek mik a korlátai, és aki hagyja, azt harapdálni fogja), szóval sok "macera", de szerintem kárpótolnak mindenért. :)
2013. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2013. dec. 15. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma nyírtam ki azt a kis sz*rházi egeret ami a gépem körül ólálkodott már egy darab óta, ha tudtam volna, hogy neked egér kell akkor elpostáztam volna élve :/
2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!