Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülyeség meg...

Tudom, hogy hülyeség meg minden, de léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 15:48
1 2 3
 21/24 dandi98 válasza:
Miért ne létezhetnének?Szinte a világ összes legendájában megtalálhatóak.Ez nem lehet véletlen!
2011. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 dandi98 válasza:
szerintem létezik.lehetetlen, hogy ezt csak kitalálta volna valaki
2011. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 W. Tamás válasza:
Egyszer egy ismerősöm mesélte, hogy valahol olvasta, hogy egy Isten háta mögötti szigeten él egy hüllő, aminek olyan erős mérge van, hogy meggyullad a ha a levegővel érintkezik. Egyébként szerintem mindenféle lény, amit az ember kitalál, valahol már létezik, ha a mi világunkban nem is, de máshol biztosan.
2012. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A sok hülye itt most osztja az észt!Abba bele sem gondoltatok hogy mi van hogyha netán léteznek valahol!Én eddig nem hittem benne de most egyre többet olvasok ilyen észlelésekről hogy láttak sárkányt!Persze erre az emberek nagy része azt mondja hogy ez hülyeség,meg hogy nem léteznek!No én ugy gondolom hogy léteztek,és lehet hogy most is él valahol de ezt még nem tudjuk!Kérem a kedves válaszolókat akik hülye választ adnak hogy elősször is gondolkozzanak el azon hogy mit irnak!Volt itt egy válaszoló aki elmesélt egy történetet!Annak a válaszolónak csak annyit azt a történetet én nekem is mesélték!Volt egy cikk nem tudom hol hogy találtak egy csontvázt,feltehetően sárkány csontvát!Én nem mondok olyan hogy ez nem igaz mert nem lehet tudni!Az adja meg ennek az egésznek a varázslatát ha hiszünk a sárkányok létezésében!
2012. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!