Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan tenyésztés ami hoz...

Van olyan tenyésztés ami hoz hasznot? (hobbiállatok)

Figyelt kérdés
Nem akarok tenyészti,sem szaporítani szóval ne támadjatok le! Csak érdekel. Mert mindenhol azt olvasom hogy nincs belőle semmi hasznuk a tenyésztőknek(kivéve a szaporítóknak)csak káruk. (Ez minden állatra igaz? Mert mondjuk a rágcsálók etetése nem olyan költséges és nem kell őket oltani mint mondjuk a kutyákat. Mondjuk egy hörcsögtenyésztő azt mondta hogy nincs belőle haszna se meg kára se mert a pénz a hörcsögök etetésére megy. A hüllőkel mi van?

2013. dec. 23. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hoz hasznot semelyik sem. Én hobbiból hörcsögözök. A magkeverék bizony eléggé megvan. amikor szaporulat esetén volt összesen 12 hörcsög egy héten megettek nem akarok hülyeséget mondani majdnem egy kiló magot. Kilóját vettem 700 forintért. úgy 2-3 hétig ettek a kölykök is amíg itt voltak, bő 2500 a kaja így. És ahová viszem nagyrészt kereskedésekbe úgy 1000 forintot vásárolhatok le szóval bevételem nem nagyon van. A hüllővel meg szerintem mégúgysem mivel annak különlegesebb berendezés kaja kell, nem beszélve az égőkről párásítókról. Ja és szerintem nehezebben szaporodik és nem annyira kelendő.
2013. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!