Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Arany vagy törpe hörcsögöt...

Arany vagy törpe hörcsögöt érdemesebb tartani? Érveket is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkét hörcsög. Az arany az nagy, s miután megkaptam a törpét, olyan fura volt, hogy fele akkora mint a másik, olyan kis törékenynek tűnt de ugyan olyan strapa bíró kis szőrmók mint a nagy.


Szerintem semmi lényeges különbség nincs a két hörcsög fajta között. Szeretni való mind a kettő. Életkorban volt némi eltérés. Nálam az aranyhörcsögök 5-6 évig éltek, a törpék meg 3-5 évig.

2013. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van itthon mindkettő, alapvető különbség, hogy a törpehörcsög sokkal gyorsabb, én azt nem is tudom kivenni, bár nem is nagyon akartam erőltetni, megsimogatni a terráriumban is tudom. Félnék tőle, hogy nem tudom megfogni, ha kiugrik a kezemből.

Az aranyhörcsög sokkal nyugodtabbnak tűnik nekem, azt simán kiveszem, simizem, az ágyon szoktam hagyni mászkálni, mert a földön nem tudok minden zugot elzárni előle, hogy ne bújhasson el.

De szeretem mindkettőt alapvetően. :)

2013. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aranyhörit tarts! Amióta élek,mindig volt hörink! Mindenféle fajtát "kipróbáltam". És az aranyhöri volt a legjobb. Kicsit okosabb. És meg tudod fogni,szeretgetni,kiteheted a lakásban,ott mászkál,követi a hangod(bersze idő míg kötődik hozzád) És az aranyhöri nem pisil össze-vissza,egy sarokban végzi a dolgát.Ellentétben a törpehörcsögök,jó,cukik,meg minden ok,de nem tudod nagyon megfogni őket,mert olyan eszméletlen gyorsan,és icipicik hogy seperc alatt kiszöknek a kezedből. És az aranyhörire nem jellemző hogy annyira harapna.Legalábbis én ezt tapasztaltam.Hidd el,az aranyhöri "jobb." Remélem tudtam segíteni :)
2014. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolúte egyetértek az előttem válaszolóval! Aranyhörit kérj! Az aranyhörik tovább is élnek!
2014. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem aranyhörcsögöt kérj! én tartottam ilyet is-olyat is.És az aranyhöri tényleg barátságosabb bújósabb,játékosabb.
2014. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aranyhörit kérj sztem id

enyém most is itt van és bújik be a ruhám ujjába:)

2014. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!