Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyakozmetikusként mennyire...

Kutyakozmetikusként mennyire keres jól az embert?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a vendég köröd,milyen környéken van a kozmetikád,mennyire jól dolgozol stb


Én is kutyakozmetikus szeretnék lenni,de sokan lebeszélnek róla,hogy nem lehet belőle megélni és inkább hobbi szinten lehetne csinálni egy kis plussz pénzként jól jön.

Szóval ez elkeserített,mert kutyákkal szeretnék foglalkozni és ez a szakma tetszett meg.


Most dolgozok és kutyakozmetikai tanfolyamra gyűjtök :)

2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó értem, köszi. ez kicsit rossz hír, én is kutyákkal szeretnék foglalkozni, minden álmom, de gy tűnik ezekből nem nagyon lehet megélni.. és hogyha két kutyás munkahelyen dolgoznék? az már kitesz egy egész jól fizető állást? pl dolgoznék kutyakozmetikusként és emelett valamilyen kutyakiképző lennék vagy hasonló
2014. jan. 3. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Hát úgy már jobb ha plusszba kiképző is vagy.Persze minden attól függ ugye,hogy mennyire vagy jó.Kiképzőhöz sok kutyás tapasztalat kell ahhoz tényleg jó legyél benne.

Nem egyszerűek a kutyás szakmák.


Sok sikert kívánok neked!

2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyszerű, de hátha összejön..:) Köszönöm!
2014. jan. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!