Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadott kutya és...

Örökbefogadott kutya és törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Van 2 törpenyuszim,nagyon szeretem őket.De,egy kutyuson nagyon megesett a szívem.Nagyon szèp ès aranyos (kèpen láttam).Kölyök kutyám nem lehet.Csak hát a a kèt nyuszi....Abban remènykedem,hogy örül,hogy meleg helyen lehet lakásban de kertben is lehetne.Ès majd megszereti.Olvastam ,hogy lekell fárasztani a kutyust.Majd hagyni kell a kutyust ,hogy szagolja meg a nyuszit úgy,hogy a nyuszi nem látja (a kutya pórázon)majd fordítva.Pár alkalom után elvileg elfogadják egymást.Persze amèg a nem figyelünk rájuk ELZÁRJUK őket.Tapasztalat,ötlet(bármijó)!Köszi!:)

#Kutya-nyuszi
2014. jan. 15. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen kèrlek válaszoljatok!Általában 2perc után válaszolnak minden kèrdèsre.FONTOS!!!!Lègyszi, pár napom van csak dönteni.KÖSZI!
2014. jan. 15. 15:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbáld meg,ha nem jön össze keresel neki gazdit TE
2014. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy hozd el a kutyust ismerkedni a nyuszikkal,vagy a nyuszit kutyushoz!Meglátod mit reagálnak egymásra,és ahhoz képest tovább!
2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Elnézést a zavarásért.

Csak kíváncsiskodnék hogyan alakultak a dolgok nálatok, nyuszi/kutyus ügyben.

Nálunk sajnos nincs gondolkodási idő. A barátnőm feje felől eladták a házat és a kutyusával együtt befogadtuk.

A kutyuska 2 éves, nagytestü állatka.

A nyuszink ugyancsak 2 éves és hát ő az aki itthon lenne.

A kutyus elsőre rákattant a nyuszira.

Persze nem tudni mi lenne a célja a kutyusnak ezért elzártam a nyuszit nehogy, baja essen.

Viszont Nina kutyus mint nagytestü állatka simán átronthat a ketrecen és megkaparinthatja a nyuszit egy baljós pillanatban.

Tanácsért fordulok minden felé hogy, elkerülhessek egy katasztrófát.

Ráadásul a nyuszi miatt is lelkiismeret furdalásom van hogy, eddig szabadon garázdálkodott a lakásban és most meg zárva van. Esetleg megosztanád velem a tapasztalataid előre is köszönném. Már ha bele mertél fogni ebbe az összeszoktatosdiba, ha döntésed szerint befogadtad a kutyust. Válaszod előre is köszönöm.

2014. febr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!