Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet együtt tartani egy 16...

Böbe866 kérdése:

Lehet együtt tartani egy 16 négyzetméteres szobában mókust, két nimfapapagájt és egy sünikét?

Figyelt kérdés
Ilyen állatkákra vágyom, de vajon egy helyen ellennének -e, az a kérdés. Tudtok, léci segíteni?

2014. jan. 18. 13:41
 1/3 sztoryk válasza:

Mókusom és papagájom volt már egy szobában, majdnem fél évig, aztán sajnos a papagáj elpusztult. Nem zavarták egymás, természetesen külön kalitka és terrárium!

Szerintem a süni sem probléma.

Sok sikert!

2014. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!


Természetes, hogy külön ketrecekben akarom őket tartani! :D Ez magától értetődő! :D Csak hogy egymás mellett férnének el a ketrecek itt a szobámban. Tehát egymást látnák is akár :D , bár a mókusnak szeretnék valami három oldalú fa cuccot. De nem tervezem, hogy a sünit összeeresztem a mókussal!! Csak, hogy ugye nem zavarják egymást? De ahogy olvasom, nem zavarják egymást :) . Ennek örülök.

2014. jan. 18. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán hiszen a természetes élőhelyükön is találkoznak :))
2014. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!