Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani kisállatokat...

Tudtok mondani kisállatokat amit panel lakásban lehet?

Figyelt kérdés
Panel lakásba lakok kis hely van és szeretnék kisállatot de macskát,kutyát nem engednek meg tudtok nekem mondani szőrős állatkákat ami nem ilyen nagyon kicsi (pl.egér,hörcsög)?
2014. jan. 21. 22:07
 1/7 anonim válasza:
tengerimalac.
2014. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hörcsög, tengerimalac, degu, csincsilla, törpe egér, patkány ( állítólag nagyon intelligensek ) , görény ( nekem volt 2, nagyon édesek, simán felér egy kutyával, vagy macskával , ugyan úgy hízeleg és játszik , nagyon édes csak ajánlani tudom, igaz kis idomítást kamasz korába igényel kb 6 hetes korában, de nagyon édes háziállatok ) mókus.
2014. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyusziiiii
2014. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
porcica
2014. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
afrikai fehérhasú törpesün, törpenyúl, patkányok (egyedül nem érzi jól magát), csincsillák...
2014. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat :) a törpenyúl az nyugodt vagy izgága? Meg rá értetted hogy nem érzi jól

Magát egyedűl?

2014. jan. 22. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyuszi nem izgága, de az előző a patkányra értette, hogy egyedül nem szeret!
2018. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!