Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macskám pár napja megharapot...

A macskám pár napja megharapott. Elég mély sebeket okozott. Volt már mással hasonló? Többi lenn

Figyelt kérdés

Rögtön lefertőtlenítettem, bekötöztem. Majd mindennap többször betadineztem, a gennyes részt kinyomkodtam és újra kötöztem. 3 nap alatt lelohadt a duzzanat, nem gennyedzet tovább, mondhatni szép volt, csak a varr volt rajta. A sebek körül kb fél centi átmérőben lehámlott a bőröm és nagyon bepirosodott az új bőr. Ez normális? Azt olvastam előfordulhat. Én nem izgulok, de a körülöttem lévők eléggé. Nem érzem magam betegnek. Nem vagyok lázas, nem fáj a seb sem. Szépen tűnik el a varr is róla. Kép a kezemről: [link]

A legutóbbi harapásnál nem volt ilyen pirosodás. Ott szépen begyógyult és csak a sötétebb bőr emlékezetet rá.



2014. jan. 27. 21:23
 1/6 anonim válasza:
100%
Mikor mamámat megharapta a macskájuk, 1 hetet töltött miatta kórházban. Gondold meg, hogy felkeresed-e az orvost.
2014. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szomszédunk járt ugyanígy mint te. Ő elment dokihoz, és jól tette, mert hiába fertőtlenítette ki otthon, valahogy mégis maradt benne valami, mert csúnya belső gyulladása volt. hetekig járt vissza a dokihoz.Ha nem ment volna el időbe, már lebénult volna a keze, pedig neki se voltak tünetei.

A te kezed is elég csúnya. Mindneképp elmennék dokihoz. vesztenivalód nincs

2014. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor elmegyek egy orvoshoz.
2014. jan. 27. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Majd írd meg mi lett. Remélem nem lesz baj. Jobbulást!

2014. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen jártam ìgy.kaptam is rögtön egy tetanuszt a hátsó felembe és veszettség elleni oltást 5alkalommal.nem elveztem..
2014. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól elfertőződött, készülhetsz tetanuszra ;)
2014. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!