Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bejön a lányoknak a kisállat?

Bejön a lányoknak a kisállat?

Figyelt kérdés
hörcsög ,kanári,nyúl,macska

2014. febr. 13. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de ki nem állhatom a macskákat :/


Hörcsög jópofa, kanári idegesítő, a nyúl naggyon jópofa.


A kutya a nyerő, bár azt nem írtad, abból meg mindegy milyen fajta csak legyen megnevelve :D

2014. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Már bocs, de ugye nem azért, hogy vegyél egyet, mert az "bejön a lányoknak"?
2014. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt nem mondod hogy tényleg kisállattal akarsz csajozni? könyörgöm vegyél egy papírmasé koronát meg csak azért ez szürke lovat, hogy becsajozz (ha érted)
2014. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ami abszolút bejön, az a ló. És abból is csak az, ami olyasmi jellemben, mint az enyém. De mivel nem éppen kisállat kategóriába tartozik, meg nem is mindenki engedheti meg magának, ezért nem ez alapján választok partnert. Én nagyállat-párti vagyok, a rágcsálókat nem szeretem, csak hüllő-kajának nézem őket, a kutya megnevelve elmegy, csak ne akarjon a fejemre nőni, a macskákat nagyon bírom. Szóval én a macskákra voksolok, hamár mindenképp kell a kisállatok közül választani, vagy hüllők közül a kígyóra, kaméleonra, szakállas agámára.

23/L

2014. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!