Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az érettségihez szükséges 50...

Az érettségihez szükséges 50 óra közmunka és én szivesen mennék menhelybe dolgozni. Valaki segítene ilyen menhelyet találni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Van elég. Keresd meg a Máltai szeretetszolgálatot.
2014. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A környéken lévő menhelyeken érdeklődd meg.
2014. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De a Kérdező az Állatok kategóriába tette fel a kérdést, vagyis állatmenhelyekre gondolt. Az viszont nem írta, hol lakik?
2014. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Budapesten a nyolcadik kerületben!

Bocsi ez lemaradt. És igen állatmenhelyre mennék.

2014. febr. 17. 17:34
 5/15 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szentendrei Árvácskát kérdezd meg.BKV-val is ki lehet jutni,bár kicsit időigényes.
2014. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Szentendrei Árvácska kint van a prérin, Izbég határában. Buszok arra ritkán járnak. A telep ládákból és szűk ketrecekből áll, össze vannak zsúfolva az állatok. Ha örökbe akarsz fogadni és 11 óra után érkezel, gorombán elzavarnak, mert jön a moslék (etetés). Mióta meghalt a néni, ez volt ott. Ezért mentem a REX-hez és onnan fogadtam örökbe.
2014. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
BKV-val? HÉV csak Szentendre széléig jár, onnan a pilisszentlászlói vagy a skanzeni körjáratos busszal lehet kimenni Izbég határába. Messze van az mindenféle BKV-tól. Egyébként a BKV bérlet csak Békásmegyerig jó, onnan kiegészítőt kell venni, 310 ft azt ára. Vagy Újpest-Városkaputól Volánbusszal lehet kimenni.
2014. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti,baromságot írsz!Épp tegnap voltunk kint.Eukanuba tápot ettek a kutyák-macskák,plusz épp főtt nekik a hús.Nem tudták,hogy megyünk,tehát nem propagandából csinálták.Szó nwm volt semmilyen moslékról.Tény,hogy rengeteg a kutya,az ország másik feléről is fogadnak.Semmilyen néni nem halt meg,illetve egy önkéntes hölgy,aki a cicákat gondozta nagy szeretettel.

De a menhelyvezető,Editke aktív,csodálatos ember.

Gondozók?Ebben van valami,van egy érdekes stílusuk,az tény,ezt nem vitathatom.

Ettől függetlenül az ország rengeteg menhelyén jártam,magam is mentek,van összehasonlítási alapom,tehát meg tudom ítélni,hogy itt nincs rossz helyük az állatoknak.Kövérek,szépek,egészségesek.Ugye tegnap hétfő volt és rossz volt az idő.Mire kiértünk,érdekes módon épp egy csomó önkéntes vitte ki sétálni a kutyákat egymás után.Ez is azt igazolja,ugye,hogy rosszul bánnak velük?

Egyébként a Kéki Dűlő nevű buszmegálló a menhelytől kb.200 méterre van,a busz a HÉV végállomástól indul.Én is jártam ki tömegközlekedéssel.

Ja és tegnap volt velünk egy amerikai hölgy,Ő is azt mondta,nagyon jó állapotban vannak a kutyák.Pedig Amerikában is járt menhelyeken,állatotthonokban.

2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amerikában azért köztudottan rossz állapotok uralkodnak a menhelyeken, és a legtöbb helyen mindennapos az eutanázia és elgázosítás.

Ha összehasonlítási alap kell, akkor már inkább Németország. Az ottani viszonyokhoz képest pedig itthon még nagyon sokat kell fejlődni.

2014. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!