Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az érettségihez szükséges 50...

Az érettségihez szükséges 50 óra közmunka és én szivesen mennék menhelybe dolgozni. Valaki segítene ilyen menhelyet találni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a REX-szel azért nem lehet hasonlítani az Árvácskát,mert a szentendrei kutyalétszám töredékén gondozzák kb.százmillióval több pénzből évente.Van pénzük tévéreklámra,óriásplakátokra stb.

De próbáld felhívni őket azzal,hogy mondjuk sérült,beteg kóbor állatot találtál.Gyönyörű szépen elhajtanak.Esélyed nincs,ha találsz egy állatot,hogy a Rex bevegye.

2014. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a REX Állatszigetre jártam ki Káposztásmegyerre, ahol szabályosan erre a célra épült telepen élnek az állatok, nem szűk ketrecekben. Van karantén épület, van játszótér, parasztudvar, van tó és vannak az állatok. És az önkéntesek a közeli erdőben sétáltatnak kutyákat, etetnek, takarítanak, de még kutyaiskola is működik. Közel van a Megyeri úthoz, az Óceánárok utcában. 30-as busszal lehet kimenni, Újpest-Központtól.
2014. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
REX-ék kutyáinak nagy része ideiglenes befogadónál van, mert nem férnek el a telepen. A tavalyi árvízben az újpesti szigeten és a Szentendrei-szigeten (Horányban) nagyon sok állatot mentettek ki és fogadtak be. Több, mint száz kutyát gondoztak. Pórázon járni tudó kutyát, tökéletes alapképzéssel hol kaphatsz még? Talán a NOE Állatotthonban még.
2014. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha Szentendrének is annyi bevétele lenne,mint a Rexnek,ott is lenne nagy kennel,játszótér stb.

Az önkéntesek az Árvácskánál egy hatalmas szabad területen,mezőn sétáltatják a kutyákat.Ott sem rosszabb nekik.Én saját két kutyámat is kihordom minden nap a pusztára sétálni.

2014. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A REX az újpesti önkormányzatnak hatósági feladatokat is ellát,vannak nyári táborai és minden szombaton előadások. Több, mint egyszerű menhely.
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!