Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem működő flexi kutya pórázt...

Nem működő flexi kutya pórázt ki lehet cseréltetni?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy vettem egy 5méteres flexi kutya pórázt. Direkt nem is az olcsóbbat, és nem is sima zsinóros maga a póráz is elvileg 50kg-os nagytestű kutyákra van tervezve.

Én egy elég erős de mégis közepes testű ~20kilós kutyusnál használtam, de direkt ilyet mert szeret hirtelen megszaladni.

A lényeg, hogy tegnap fogta magát és a póráz nem tekercsel fel magától. Nem tudok jobb helyet ahol megkérdezhetném (a bolton kívül ahol megteszem persze holnap :D), hogy ezt vajon ki lehet cseréltetni? Blokk meg ilyesmi megvan, csak nem tudom... ez nem olyasmi amire úgy rémlene garancia vonatkozna vagy hasonló.



2014. febr. 17. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :) Mi is kicseréltettünk egyet, ami rögtön tönkre ment, mert hát a kutyámban van egy kis fölösleges energia, és hát meglátott egy macskát, és annak ki tud ellenállni. :) És amit adtak az meg azért volt rossz, mert nem lehetett kihúzni, szét is szedtük, de hát ezek szerint ócska volt. :)
2014. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha ne használj flexit!
2014. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!