Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van otthon a lakásban nálatok...

Van otthon a lakásban nálatok állattrófea?

Figyelt kérdés
Pl szarvasfej a falon, vagy halkoponya esetleg kitömött állat? Ha van, akkor abban mi a jó? Ha nincs szeretnél vagy ellenzed?

2014. febr. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szerencsére nincs, nem is szeretném, de nem is ellenzem, inkább undorítónak találom

ez számomra olyan, mintha a nagyit kitömetnéd és kiraknád a falra trófeának...

2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben volt egy fácán. Még amikor kisebb voltam, nagyon megtetszett apum munkatársánál a sok madárpreparátum és azt kértem szülinapomra.

Később már, mivel nálunk senki sem vadászik, kicsit giccsesnek éreztem és levettük. Azóta a nagyim házában van.

Ill. anyum munkahelyén volt egy túzok is. Az is nagyon szép volt, de azt már odaadták egy múzeumnak, ha minden igaz.


Nem ellenzem, a giminkben is voltak kitömött állatok. Majmok, madarak, cápapreparátum is. De ha bemész egy egyetemre vagy múzeumba, ott is találhatsz csontvázaktól kezdve mindent. Szerintem addig semmi nincs gond vele, amíg oktató jelleggel használják fel.

Persze attól is függ, milyen állat. (Pl ha veszélyeztetett fajról van szó, akkor egyértelmű a helyzet.)

A Gorillák a ködben c. filmben voltak sokkoló dolgok, na olyasmit nem akarok.

2014. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*Meg ugye azt is hozzá kell tenni, hogy vannak olyanok, akik már eleve elhullott állatokból készítik a preparátumot. Az is okés szerintem.
2014. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhullott állatból preparátum??

Nem valami ésszerű, 1 nap után hullik az állat szőre.

Én vadásznak készülök, ezért egy vadász szobám van.

Rengeteg bőr, és trófea. (gyűjtöm)

Én ezek közt érzem jól magamat, nincs ebbe semmi ha jó a kikészítés akkor nem szegényeknek való drága mulatság ez.

preparátumot is szeretnék.

2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!