Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak menhelyek (lehetőleg...

Vannak menhelyek (lehetőleg Vácon vagy Győrben, vagy ezek közelében), ahol alkalmi munkát lehet vállalni, pl. kutyasétáltatást egy 15 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, és szeretnék velük foglalkozni. Sajnos még csak tizenöt vagyok, de vannak olyan menhelyek, ahol délutánonként rá merik bízni pl. a sétáltatást egy ilyen "kiskölyökre"?

2014. márc. 6. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és akár fizetés nélkül, nem a pénz miatt szeretném csinálni. :)
2014. márc. 6. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
18 alatt lehet menni, de nem tudom mi az alsó korhatár. Szerintem keresd meg a neten, amelyik a legközelebb van, vagy amelyik a legstzimpatikusabb és telefonálj oda, biztosan kedvesek lesznek.
2014. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A menhelyek ideiglenes befogadókat keresnek és sz@rlapátolókat. A sétáltatást az ott dolgozók végzik ;) tudom tapasztalat, puszi Bp-ről.
2014. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves #3! Szerencsémkre nincs igazad, boldogan rábízzák a sétát is egy tizenöt évesre. Szerintem te nem a legjobb menhelyen jártál. Tudom. Tapaszzalat. Puszi, Győrből;)
2014. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4. "akkor a Noe nem a legjobb ezek szerint" ;)
2014. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb menhelyen önkéntesek sétáltatnak,a gondozóknak egyszerűen kevés az idejük rá sokszor száznál is több kutya mellett.

Vácon ott a Zöld Menedék Alapítvány,őket személyesen nem ismerem,de rengeteg a kutya.Aztán ott van Szentendrén az Árvácska,Ők nagyon jók,ismerem őket.Örülnek a sétáltatóknak nagyon.

2014. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győrben nyugodtan sétáltathatod a pápai úti menhelyen a kutyusokat, én is voltam ott pár alkalommal, amikor találtunk egy kutyát még kb. 1 éve, de nem tudtuk sajnos megtartani, oda elvittük, de elég sokszor látogattuk és sétáltunk is vele, míg örökbe nem fogadta vki. Viszont mindig láttam, hogy sokan sétáltattak kutyát, fiatalabbak is. Ugyhogy ott tuti megengedik.
2014. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!