Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van-e lehetőség menni olyan...

Van-e lehetőség menni olyan me helyre, ahol GYERMEK segítség kéne? (Kutyamenhely)

Figyelt kérdés

Van valahol Budapesten olyan kutyamenhely,ahol 10 év körüli kislány segíthetne?

Nem olyan menhely,ahol elaltatják a kutyákat meg rossz körülmények,hanem ahol rendesen tartják a kutyákat!

Szóval egy olyan menhely,ahol a kutyák nem tettesek,kullancsosak stb.


2014. márc. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs, és 10 évesen nem csinálhat ilyet.
2014. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb mindegyik menhelyen szívesen veszik az önkéntes segítséget, pl sétáltathatja a blökiket, játszhat velük, vagy etethet nem veszélyes blökiket.
2014. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocs de szerintem 16 éves korodig nincs eséjed
2014. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülőkkel együtt biztos lehet menni pl. sétáltatni a legtöbb menhelyre. Egyedül semmiképp.
2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahova én szokok menni önkénteskedni, oda járnak 10 év körüliek, de idősebb (meg már tapasztaltabb) tesójukkal.
2014. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neeem,nem én vagyok 10 éves! Az unokahúgomnak szerettem volna...de mindegy. Köszönöm a válaszokat
2014. márc. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!