Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit eszik egy hernyó

Zacky kérdése:

Mit eszik egy hernyó

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyerek korom óta szeretnék felnevelni 1 hernyót..

Most végre eljutottam odáig h van egy :D A kérdésem az lenne mit eszik 1 hernyó?? Ma találtam a konyhába 1 sima zöld hernyót de nem tudom milyen fajta :O

Mit adjak neki??



2014. márc. 11. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Komoly kérdést várok T_T
2014. márc. 11. 21:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Szegény hernyó. :(

Levelet? csakmert komoly kérdést vársz

2014. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
50%
az elmúlt évek során bemagolhattad volna a hernyóval kapcsolatos tudnivalókat.itt egy link.van neted? [link]
2014. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van persze rá kerestem de sajna semmi :/
2014. márc. 11. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt is csak a kép van de így még nem tudom h mit eszik.. Eseteg káposztát?
2014. márc. 11. 21:18
 6/10 szántóvető ***** válasza:
3. bekezdés: hatékonyan aprítja a táplálékul szolgáló leveleket s egyéb növényi részeket.
2014. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi skacok :D tehát baby répa , saláta , káposzta *.*
2014. márc. 11. 22:53
 8/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Füvet. Viccen kívül. Ha van kert, akkor dobj be neki pár szál füvet, egy levél csorbókát meg többféle növényből egy-egy kis darabot. Emellett persze beteheted a salátát/káposztát is. Amelyiket elkezdi rágni, azt hagyd bent, a többit vedd ki, aztán úgy naponta tegyél be neki újabb adagot (abból, amelyiket eszi).

De ne várj túl sokat, valószínűleg egy "sima" szürkés-barnás bagolylepke fog belőle kikelni, nem valami "mutatós" pillangó. Bár kép nélkül nehéz megmondani, de az előbbinek nagyobb az esélye.

2014. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bagoly lepke lett belőle :D
2014. máj. 12. 09:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú a sor... levelek, füvek, alma, barack, körte, dió, csokoládé, liszt, ruha, tetvek, rovarok, más hernyók,...
2014. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!