Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik fogkrém elkészítéséhez...

Melyik fogkrém elkészítéséhez nem használnak állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
Listákat találtam, de konkrétan érdekelne, ki használ ilyet.
2009. dec. 14. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam az Yves Rocher termékenél nem. De engem is érdekelne.
2009. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Olyan nincs, mint ahogy olyan kozmetinuk sincs - amelyik ezzel reklámozza a termékeit, az csak annyit hagy ki, hogy ö ugyan személyesen nem csinál állatkisérleteket, csak mások eredményeit használja fel - és méghozzá sokszor azokét, akiket megbizott vele, esetleg közvetitön keresztül.
2009. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az aloe-vera flp fogkrémje vagy a 4life-é.
2009. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy a második válaszoló, egyébként én nem választhatok ezalapján se fogkrémet, se tusfürdőt se sampont, mert a fogam és az ínyem érzékeny, így csak az Elmex jó, a bőröm meg a babáknak való Johnson's termékeken kívül mindenre kipirosodik és viszket. Jó annak, aki válogathat.
2009. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik cég sem a kisujjából szívta a kísérleti eredményeit. Legfeljebb nem a saját, hanem mások eredményeit használja fel.

Egyébként meg ezzel egy állatot sem mentünk meg, nem tesszük semmissé azokat a kísérleteket azzal, hogy nem vásárlunk a termnékeikből.

2009. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pl. a Dentomin fogporokhoz nem.

de vannak gyógynövényes boltban kapható biofogkrémek amikhez szintén nem.


Az össze nagy gyártó viszont igen!

2009. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyonis vannak olyan kozmetikumok, amelyekhez nem végeznek állatkísérleteket, mert azokat sejt szintű kísérletekkel helyettesítik vagy egyszerűen a már meglévő publikus eredményeket használják fel.
2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a hódos fogkrémnél 100%hogy nem csak a hód is azzal mossa a fogaiit azért van az a reklámba:D
2009. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Dm-ben lehet kapni állatokon nem tesztelt fogkrémet kapni, rá is van írva a dobozra. Teafa olajos fogkrém. Tea Tree oil ez van a dobozra írva. Én is azt használom már vagy 4 éve. Nagyon jó! És tök jó az az érzés, hogy tudod, hogy nem kínoztak meg egy állatot sem érte.
2009. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!