Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik allat csip a bolhahoz,...

Melyik allat csip a bolhahoz, szunyoghoz hasonlo csipessel?

Figyelt kérdés
Ejszaka felebredtem es eszrevettem hogy valami ossze-vissza csipett, a derekamon 5 van egymas mellett, a karomon 1-2 elszorva, akkor viszkettek is de mostmar nem. Ugy nez ki mint a szunyogcsipes de ugye szunyog az most nincs...a gyerekem kezen aki velem alszik,egyet talaltam. Kiszedtem az agynemut a huzatbol vizbe aztatni, de nem talaltam bolhat, felszedtem a matracot, az agy alatt is a matracon is neztem de nem talaltam semmit. Ha bolha lenne, azt latnam, ugye? Mi a fene lehet? Pokhalot talaltam egyedul, az agy alatt. Lehet pok? Van egy kutyank ot is atneztem de nincs benne bolha.

2014. márc. 27. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy pók, vagy ágyi poloska. De remtéld, hogy pók lesz az, mert utóbbit rémálom kiirtani.
2014. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi rakeresek mar hogy mi az. De azt nem latnam ha szetszedem az agyunkat teljesen?
2014. márc. 27. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát.. eléggé picik, és bárhol elbújhatnak, a legrejtettebb részekben is. Vagy akár a párnahuzatban. De nekem is pont így kezdődött anno. És csak éjszaka jönnek elő.

Érdemes erre gondolni, ha most vettetek használt bútort, vagy most jöttetek haza egy utazásból. Mert akkor a legsanszosabb.

2014. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tortent ilyen viszont most kezdtunk el rengeteget jatszoterre jarni es mindig behozza a gyerekem a kinti cipojet a szobaba, mert jatszik vele. Emiatt esetleg? Az a baj hogy fekete az agy, meg a szonyeg egy jo nagy resze is, tehat igy meg nehezebb lesz eszrevenni :/
2014. márc. 27. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, úgy nehezebb. Viszont ha minden este, éjszaka előfordul, akkor szinte biztos. Mert a pók védekezésből harapja meg az embert, a poloska viszont táplálkozik. Ezért minden este elő fog fordulni. Figyelgesd! Nem valószínű, hogy a játszótérről hoztátok haza. Inkább bölcsi, ovi, iskola, ha a gyerekednek van valami olyan tárgya, amit oda is bevisz, meg haza is hoz.

Ha társasházban laktok, akkor meg alapból megvan a magyarázat: a pici repedéseken át jöttek egyik lakásból a másikba. :(

2014. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jar meg sehova mert meg csak egy eves :( Most azt olvastam hogy feszkuk van, es azt kell megtalalni? A fekete agykereten hogy? Fel kell szerinted forditani mindenkepp? Tarsashazban lakunk. Szerinted ha rovarirtot fujok szet, az er valamit?
2014. márc. 27. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el bőven van már szúnyog... mi még januárban is találtunk, kint a teraszon...
2014. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szúnyog is látható lenne a szobában nem? Tavaly nyáron egyáltalán nem volt szúnyogunk úgyhogy már elfelejtettem hogy az előjön-e nappal :D de talán igen, azért azt észre lehetett venni.
2014. márc. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!