Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg lehet még gyógyítani?...

Meg lehet még gyógyítani? BŐVEBBENT LENT!

Figyelt kérdés
Nos,én egy 20 éves srác vagyok,és a kutyámnak daganat van a mellében.Már öreg kutya nagyon,és el akarják altatni,én viszont nem engedem,mert nagyon-nagyon szeretem.Van rá lehetőség,hogy meggyógyuljon,illetve állatorvos meg tudja gyógyítani?:(

#atyám #gyógyuljon
2014. ápr. 9. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérd ki más állatorvos véleményét is. Ha mindannyian egyöntetűen azt mondják el kell engedni, akkor gondolj arra melyik a jobb a kutyusnak?

Ha hagyod szenvedni azért, hogy neked jobb legyen (de nem lesz

Vagy elengeded és neki jobb lesz?

2014. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mellkasában, tehát a tüdejében van a daganat? Az sajnos attól függ, hogy egyáltalán szóba jöhet-e a műtét, hogy mennyire elszórt a daganat, illetve hova adhatott áttétet. Ha nem műthető, áttétes, akkor sajnos nem fog meggyógyulni, mert nem lehet kezelni. Ha tüneteket is mutat, tehát légzési nehézségei vannak, és kezelhetetlen, akkor sajnos nincs más megoldás, mint az elaltatás, mert így szenved. És ahogy egyre nagyobbra nő a daganat, egyre jobban fog szenvedni.


De mindezt látatlanban nehéz megítélni, nem írtad, hogy mégis hány éves a kutya, milyen vizsgálatokat végeztek eddig rajta, milyen kezeléseket kapott, milyen tünetei vannak, hány állatorvos vizsgálta már..

2014. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kutyankkal is ugyanez volt a helyzet, szegenynek daganata volt. Mi a mutetet valasztottuk, mert senki sem egyezett bele az altatasba. Az operacio kozben epilepszias rohamai voltak,viszont a daganatot eltavolitottak . Itthon volt meg 3 napot utana, viszont ez szamara is egy szenvedes volt: razta a hideg, hanyt stb. Egy nap mar ujbol felallt es vegre oda tudott jonni hozzank, azon a napon orokre el is ment . Oszinten, en orulok, hogy legalabb egy eselyt adtunk neki, ha az o szemszogebol nezem, lehet nem kellett volna ekkora szenvedesnek kitegyuk.
2014. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha főváros környékiek vagytok, kérj ettől a doktornőtől is szakvéleményt: [link]

Ő daganatokra specializálódott és kedveli az alternatív módszereket. Ért a témához, az én kutyámat megmentette egy felesleges műtéttől. Hátha nektek is tud segíteni.

2014. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is volt daganat a mellében.Tanácsot kértem az állatorvostól,hogy túlélné-e az altatást műtét közben.azt mondta,mivel öreg,nem bírná a szívét az altatószer.De azért próbáld meg.Minden kutyának meg kell adni az esélyt!
2014. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!