Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi fojthatta meg a csirkéket?

Mi fojthatta meg a csirkéket?

Figyelt kérdés
A mamám vett 30 csirkét, fele meg volt fojtva, a nyakuk megrágva. Alulról ásott föl az állat. Áttette a mama más helyre a csirkéket, de hagyott ott 2 döglöttet és elvitte az állat meg tett ki mérget is és azt is megette.

2014. ápr. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Görény. Sajna nálunk tavaly járt. :-(
2014. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mama patkánymérget tett ki. Ettől lesz baja a görénynek?
2014. ápr. 22. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem csak ugy nem fogja felenni.
2014. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább nyestre tippelek.

De akármi volt, ha megette a mérget, akkor kínok közt, belső vérzéstől fog megdögleni.

2014. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én patkányra gyanakodnék. Nálunk az szokott garázdálkodni, nyesttel régen volt gondunk, de akkor vagy elhordta az előnevelt csirkéket mind egy szálig vagy csak lefojtotta a nagyokat, néhányat begyig lerágott vagy elvitte a kisebb termetűeket egészben.

Saját és mások tapasztalata alapján, a patkány ellen a sima, hagyományos patkány csapda válik be leginkább (körömnyi nagyságú szalonna, szalonna bőr vagy sajt a legjobb csalinak). A nyest, görény az élvefogó csapdával, vagy a kerítésre szerelt fémhurokkal iktatható ki a legegyszerűbben. ( A fém hurok esetében gyakran a macskák miatt aggódnak rögtön, de szerencsére bennük nem szokott kár esni.)

2014. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Patkány volt az. Meg volt halva az ólban.
2014. máj. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!