Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki tartja a legtöbb féle állatot?

Ki tartja a legtöbb féle állatot?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy pl. ismerőseid körében van-e olyan, aki sokféle állatot tart? Nálunk csak kutya, macska és papagáj volt egyszerre, de belváros 4. emeletén ez is szép teljesítmény. Na, ki tud túlszárnyalni? :)
2014. ápr. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én tudnám sorolni, de szerintem elég csak azokat amik hivatalosan is az én gondozásom alatt van

2 kutya, 1 macska, 2 ékszerteknős, 1 hörcsög

ezeken kívül még szeretnék 2 királyteknőst és 2 degut is :D

2014. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2 kutya 2 macska 1 törpenyuszi 1 teknős de ennek már két éve most cak 1 kutya 1 törpenyuszi és 1 teknős van a többi elhalálozott :(
2014. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 60 L-es akváriumban vagy 15-18 hal, 4 hörcsög és mindig vannak picik de bevisszük őket a kereskedésbe. Rajtuk kívül egy ékszerteknős aki már 8 éves és akkora, hogy jövő héten bevisszük az állatkertbe.
2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk jelenleg van 3 kutya ( 2 terelő 1 házőrző), aztán 2 cica. 50 darab különböző fajta galamb, 15 házi tyúk, 5 magyar kacsa, 3 házi lúd, 4 gyöngyös, 2 pulyka. Bentebb ha megyünk, van még 8 magyar merinó, 6 parlagi, 2 anglo-núbiai kecske. 1 fejős magyar tarka tehén, és végezetül 3 paci. 2 sodrott, 1 hucul.

Sokan vannak, de megszerettük őket, így a munka ami velük jár nem is tűnik soknak már.

2014. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!