Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam.A kertszomszédunk nemrég halt meg.A macskái mind itt maradtak, persze nem úgy hogy nem etetnék őket mert a lánya minden nap kijár.Viszont az egyik macska átszokott hozzánk is.Tegnap megsimogattam mert emlékeztetett a régi macskámra.Viszont a mi kutyáink nem bírják a macskákat.Ma a tesóm nyitva hagyta egy pillanatra a hátsó udvar kapuját és előre szökött a macska...elkapták.Nem tudtunk neki segíteni...belenézett a szemembe és láttam hogy fájt neki de tényleg nem tudtam mit tenni csak ott maradni vele. Most a kutyákra vannak kiakadva.Pedig mi legalább olyan hibásak vagyunk ha nem jobban. Ha tegnap nem simogattam volna meg és barátkoztam volna vele ma lehet nem lett volna ez. Olyan szörnyen érzem magam. Ami még rosszabb hogy egy hosszabb ideje már hullámvölgyben vagyok, és ez most nem hiányzott..úgy érzem megint lejjebb süllyedtem.
2014. ápr. 24. 13:09
 1/1 anonim válasza:
A macska egy gyors és ügyes állat, ha a kutyád el tudta kapni, az azt jelenti, hogy nem volt elég szívós. Olyan vilégban élünk, ahol csak az erősek élhetnek túl. Szegény cicának ez a sors jutott, ne magadat hibáztasd miatta, te csak jót akartál neki azzal, hogy megsimogattad. A hullámvölgyből mindig vezet felfelé út, csak meg kell találnod azt. :)
2014. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!