Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen házban lakó, tanítható...

Milyen házban lakó, tanítható kis méretű állatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis méretű állatot akit a házban lehet tartani és akivel tudok játszani, tudom gondozni és taníthatom. Milyen állatot tudtok nekem ajánlani?
2014. ápr. 29. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Patkány (halál komolyan)
2014. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Mini yorki :)
2014. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy kiskutya miért nem megfelelő? Az ölebek kifejezetten házban, lakásban tartásra lettek "kifejlesztve" és sokuk nagyon okos.
2014. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Tengerimalac, hörcsög, macska és kiskutya vagy törpenyuszi... egy csomó van nézz utána és döntsd el neked mejik a legjobb
2014. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
előző vagyok bocs a hejesírási hibákért pl. melyik nem pedig mejik :)
2014. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Én is kiskutyát ajánlok. A kistetsű fajtákat nem lehet kint tartani, csak lakásban. Egy kutyánál jobban egyik állatot sem tudod tanítani, valamint játszani is velük lehet a legjobban.

Annyit még hozzá teszek, hogy olyan hogy "mini yorki" nincsen. A Yorkik eleve kistermetűek (ha úgytetszik mini termetűek), az úgynevezett "mini" változatt egy genetikai, agyonszaporított selejt. Ha kuyát szeretnél, és megvan milyen fajtát, nyugodtan írj akár privátot is, nehogy szaporítós - például "mini yorkis" - csapdába ess.

2014. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A már említettek mellett én a papagájt is javasolnám (nyilván a kevésbé igényes, kezdőknek való fajokat), általában nagyon intelligensek, imádnak tanulni, játszani és igénylik a foglalkozást, trükkökre idomíthatóak (nyilván fajfüggő melyik mennyire bonyolultakra) de azért valamennyire kevésbé igénybe vevő a tartásuk, mint egy kutyáé (nem kell napi 3-4 séta minden létező pocsék időjárásban).
2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Görény. Tudtommal szintén nagyon okos állat.
2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Már van egy golden retriever kutyám, és egy papagájom de az nagyon fél még tőlem. Én is egy yorkiera gondoltam, de sajnos a szüleim nem engedik meg hogy vegyek egyet. Még van két nyúlnak az öcsémnek de azt nem tudom tanítani. Más ötleteket tudtok esetleg?
2014. ápr. 29. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem a goldent tanítod? Nagyon okos kutyák, élvezet velük dolgozni.
2014. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!