Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot válasszak a...

Milyen állatot válasszak a lakásba? A cica sajnos kizárva mert allergiás vagyok a szőrére:- (, és sajna a kutyus is! Nektek milyen kisállatotok van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Görény, tengerimalac, nyuszi, kígyó, teknős, csincsilla.
2009. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak olyat válassz ami neked tetszik és nem vagy rá allergiás. Bár anyum is allergiás szinte mindenféle szőrre mégis van 3 macskánk is bent.
2009. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Madarat szerintem tarthatnál :)

Nekem törpehörim, patkányom, tengerimalacom, törpenyusziaim, házinyuszim, galambom, papagájom, cicám, görényem, törpecsirkém, házicsirkém, kacsám, férjem van. :)

2009. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cukormókust:] szerintem tündériek, lehet, hogy én is beszerzek egyet:]
2009. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannnak olyan kutyafajták, amit kiprobálás után (tenyésztőt meglátogatod) - lásd allergiás vagy-e rá - tarthatnál. Némelyiknek nincs abszolut szőre pl.: Kínai kopasz kutya, Mexicói vagy Perui kopasz kutya vagy anti allergénnek szokták nevezni pl.: Lhasa Aspo,uszkár.

Az utobbi kettő bundáját rendszeresen karban kell tartani ezzel számolj. A kinai kopasz kutyának pedig naptejjel kell nyáron bekenni a bőrét. Cicáknál pedig a szfixnek nincs szőre.

Ha érdekel,járj utána, kérdezösködj tenyésztőknél.

2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul írtam, szfinkx akart lenni. Meg lehet így is rosszul írtam :-(
2009. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szfinx így kell helyesen írni és ő egy kopasz macska de én ajánlom a tengerimalacot vagy van a kopasz tengerimalac és állatkertbe láttam egyszer az ilyen allergiásoknak fejlesztették ki semmi baj nincs velük nemis büdösek étáltatni kell őket ahogynaakrod olyan gyakran ,3naponta takarítani kell és imádja a dinnyét az uborkát és a paradicaom ot paprikát és ehet háztzartási kekszet ajánlom mert édik és nincs velük gond
2009. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!