Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy jön be a meztelen csiga...

Hogy jön be a meztelen csiga a házba?

Figyelt kérdés
A héten a második eset ,hogy a padlón ott van egy meztelencsiga.Hogy jön be? Reggelente kiszoktam nyitni az ablakot,néha nappal is bukón van.Lehet,hogy akkor?És mért jön be?Mit csináljak ellene?Már lefeküdni is félek mert félek,hogy egyszer csak rajtam mászik. :D
2014. máj. 13. 22:00
 1/3 reptoid ***** válasza:
Nem lehet, hogy behoztad valamilyen zöldséggel, pl salátával? Aztán onnan rajzanak ki :DD
2014. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem valószínű.:D

Viszont van egy kis rés a parkettánál, ahol fel van jőve a szegély.Lehet,hogy ott jönnek be. :s

2014. máj. 13. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem meg mindig esőkor jön egy meztelen csiga ugyanugy vagyok mint te félek hogy egyszer az ágyamba is bemászik. Nekem a konyhába van mindig de a szoba közvetlen mellete van o
2014. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!