Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hova kell mennem tanulni, ha...

Hova kell mennem tanulni, ha veszélyes állatot szeretnék tartani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ennyiből áll az egész, és ezen kívül még rengeteg engedély kell, meg minden, de érdekelne, hogy hova kell ezzel mennem. Nem biztos, hogy tenyészteném őket, lehet, hogy csak "háziállatként" tartanám. (tudom, hogy nem azok, de remélem mindenki érti, hogy mire gondolok.)
2014. máj. 16. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

rengeteg előírásnak kell megfelelni a házadnak, mert ha pl krokodilt szeretnél nem tarthatsz egy panellakás fürdőjében :D

szerintem ha nincs messze az állatkert ott keress meg egy dolgozót ő biztos segít, hogy kihez fordulj. még is milyen állatot szeretnél?

2014. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még gondolkozok rajta, de néhány éven belül (még érettségim sincs, gimnazista vagyok, így még nem hiszem, hogy lehet, de érdekelne), egy selyemmajmot, vagy egy pitont szeretnék. (tudom, hogy a két végletet kiválasztottam, de hát na :DD )
2014. máj. 17. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Pitont ha jól tudom, lehet engedély nélkül is tartani, csak rendszeresen le kell mérni és bizonyos adatokat megadni a helyi jegyzőnél vagy az állatorvosnál. A selyemmajom más kategória, sokan tartanak engedély nélkül is. Mondjuk inkább a piton, a selyemmajom nagyon érzékeny minden betegségre, magas páratartalom kell neki (olyan, hogy bepenészedik az egész lakás...) emellett fanedvet, rovarokat, pókokat is adsz majd neki? Ha nagyon elszánt vagy sikerülhet, de szerintem egyszerűbb a szakállas agáma és barátai :) (Viszont nagyon tetszik, hogy végre valaki nem hülyeséget kérdez ilyen témában)
2014. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és meg fogsz kattanni a majom hangjától. Emellett harap is :D Bocsi, tényleg nem a lebeszélés a célom, csak hogy tisztában legyél vele. Emellett családi csoportokban él, így kell neki pár is. Előző voltam.
2014. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!