Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Parapetes konvektoron keresztü...

Parapetes konvektoron keresztül be tud jönni a darázs a szobába?

Figyelt kérdés
Tegnap is bejött kettő, akkor találtam egy pici rést a szúnyogháló és az ablak keretnél, betömtem. Ma reggel pedig arra ébredtem, hogy a konvektorban hangoskodnak, nem sokkal később pedig megjelent egy a szobában is. Lehetséges, hogy be tudnak onnan jönni?
2014. máj. 29. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a konvektor jól működik, akkor nem (csak az utca felé nyitott).

Ha ennyi van, akkor lehet, hogy a konvektorba befészkeltek, mielőtt begyújtasz nézesd meg

2014. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A konvektor zárt égésterű ott tuti nem jön be, ha mégis akkor baj van, mert ha a darázs bejön akkor az égéstermék is bejöhet ugyanazon a résen.


Ha sok van akkor tényleg sanszos, hogy befészkeltek a parapetbe. Igen a rács az nem dekorációs elem, az is igaz ,hogy van olyan fajta konvektor rács, amin nagyok a lyukak és kisebb madarak is át tudnak rajta menni. Ha pedig eltömítették a csövet akkor nem fogod tudni begyújtani.Ha még kicsi a fészek akkor gyújtsd be és úgy kiölheted őket.

2015. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!