Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez normális a hörcsögnél?

Sarah200 kérdése:

Ez normális a hörcsögnél?

Figyelt kérdés
Két hörcsögöm van és külön akváriumban vannak, mert verekednek. Az egyik mindig az itatót rágcsája felkapaszkodik rá. Ma ki is szökött, még jó hogy pont ott voltam. Mi lehet ennek az oka?

2014. máj. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez teljesen normális dolog!Vedd ki az itatót és rakj neki kupakba vagy valami másba inni, vagy pedig rakd át ketrecbe ,abból nem tud kiszökni!Össze ne rakd őket többet,a hörcsögök nem szeretik a társaságot!Amúgy az én hörcsögeimnek én nem szoktam vizet adni! Max a nyáron a 40 fokban! Ha elég almát uborkát répát stb.. Adsz neki naponta ,akkor nem lesz semmi baja sem ha nem kap vizet! Ezt az állatorvos mondta nekem és tényleg nincs bajuk ,az egyik már 1 éves a másik meg 8 hónapos és soha nem kaptak vizet! Az előtte lévő hörim meg 2 évesen halt meg.
2014. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sok lédús gyümit/zölit kapnak, nem kell nekik víz, mert ez lesz az itató sorsa. :P Kupakban felesleges vizet adni nekik, mert csak telemegy forgáccsal, átázik a forgács, és a hörcsög akár fel is fázhat. Jól tetted, hogy külön helyre raktad őket, mert magányosak, még a testvérek sem tűrik meg egymást. Viszont szerintem inkább szerezz be egy-egy ketrecet nekik, mert a terrárium max. akkor jó, ha min. 60x40 cm alapterületű és 30 cm magas. Ha ennél kisebben vannak, az elég kicsi hely nekik. Egy ketrecben pedig fel-le is tudnak mozogni, így nagyobb mozgástér jut nekik.
2014. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
59%
az, hogy 'akvariumban' vannak, idiota. tartsd oket ketrecben..
2014. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!