Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy csak egy...

Van olyan, hogy csak egy tengerimalac születik?

Figyelt kérdés
Az én tengerimalacom valamilyen oknál fogva csak egy kismalacot szült... lehet hoyg születnek még? vagy egyszerűen csak egy lett és kész? lehet ennek valami oka?
2014. máj. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha első szülése neki akkor normális az egy malac,bár nekem 2 született elsőre ,de úgy hallottam hogy van hogy csak egy születik!Esetleg tapogasd meg hogy nincs e benne malac még,mert lehet hogy beszorult! Vagy vidd el állatorvoshoz.
2014. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
második szülés
2014. máj. 29. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha beszorult volna valaki akkor visitana nem?
2014. máj. 29. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vidd orvoshoz.Többet szerintem ne pároztasd fiúval,mert bele is halhat a szülésbe és minden egyes szülés rövidíti az életét!
2014. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy meghalt benne a másik malacka ,én már rég orvoshoz vittem volna! De ha megtapogatod akkor lehet érezni hogy van e benne még malac vagy pedig nincs !!! Ha puha neki akkor nem maradt bent malacka ,tapogasd meg!
2014. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!