Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen lényeket láthattam? SOS!

Milyen lényeket láthattam? SOS!

Figyelt kérdés

Németországban élek, 10 éves vagyok, és NEM hallucinálok!


Na szóval, pár hete apa talált a plafonon egy fura pókot. Napokig otthagytuk, mert nem értük el, hogy leszedjük. Furcsa, mert mindig egy helyben volt, másnapra meg átment a szoba egyik feléből a másikba. (Onnan veszem, hogy nem rendes pók volt, mert már pókhálót csinált volna, nem?) Egyik nap ültem a bőrfotelben, TV-ztem, a fejem fölé néztem, és éppen felettem volt. Kiváncsiságból közelebbről is megnéztem, és olyan volt, mint egy szarvasbogár. Kirázott a hideg, és szóltam apának, hogy ölje meg. Szétnyomta, úgyhogy már nem látszott a testfelépítése. (Kb. 2 mm lehetett)


A másik lény egy kicsi, kb. 1 mm méretű, piros, és nagyon gyors pók volt. A kezemen rohangált! Rácsaptam egy nagyot, és kilapult. A vére is piros volt!


Az utolsó, az egy varjúméretű valami, de nem madár! Mindig is azt hittem, hogy az, de azon a napon az egyik pontosan az ablak fölé ment, és kilátszott valamije. Olyan volt, mint egy nagyon nagy szitakötő vége. Dongó mintájú volt, és egy kb. 1 cm-es tüske volt a végén! Az egész rész kb. 10 cm lehetett.


SOS! Mik ezek??? Nem hazudok, tényleg!



2014. jún. 5. 16:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Ugye ez a kérdés nem komoly? :D
2014. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
csak beképzeled
2014. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem, tényleg, igaz, hinne nekem már valaki?!
2014. jún. 5. 16:38
 4/31 anonim válasza:
67%
Szerintem az Érmelléki Kuglófember volt az, álruhában!
2014. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS VÁLASZOKAT, LÉGYSZI!
2014. jún. 5. 16:42
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy edig ismeretlen fajok.
2014. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Na az meglehet, de ilyen sok?????
2014. jún. 5. 16:46
 8/31 anonim ***** válasza:
a ppiros pok lehet hogy nem is uj faj.lehet hogy csak nem hallotunk rola.
2014. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van! (Mondjuk már láttam fura lényeket, de azokról kiderült, hogy alapból van olyan, csak ritka. Az a lény az egy aranyszínű hangya volt, beírtam a google képkeresőbe, és kiadta, ezzel a pókkal is próbálkoztam így, de nem adott ki semmi olyasmit!)
2014. jún. 5. 16:59
 10/31 anonim válasza:
En lattam piros pokot es olyat is ami nem szo halot,de a nagyot nem ertem mi lehet denever talan?
2014. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!