Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatom legyen a...

Milyen kisállatom legyen a szobámban?

Figyelt kérdés
Van két teknősöm, de úgy megnőttek, hogy már alig férnek el az akváriumban. Ezért a szüleim azt tanácsolták, hogy vigyük el őket egy ismerős kerti tavába, ahol vannak más teknősök is. Ez eddig oké, de másik teknősöket nem szeretnék, hal kizárt, madarak kizárva, rágcsálót nem engednek, görényt szerettem volna de azt sem engedik. Ötlet? Nekem nincs több.

2014. jún. 15. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Más hüllők? (Gekkók, agámák, kaméleonok)

Ízeltlábúak? (Madárpók, ezerlábú, skorpió)

2014. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nyuszi ? :)
2014. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerinted a nyúl nem rádcsáló?...am az 1. válaszolónak jók az ötletei! ;D
2014. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyuszi nem lehet a szobámban :)

Anyám frászt is kap a hüllőktől :D

De amúgy vmi marketing dumát tudnál írni első kommentelő? :$

2014. jún. 15. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nos, a teknős is hüllő, csak páncélja van, szóval a gyíkok nem tudom mennyiben rémisztőbbek. :) Nekem sose volt itthon gond, ízeltlábúakból sem. Érdemes utánaolvasni a tartásuknak, illetve megmutatni milyen szép, csinos példányok vannak köztük (madárpókokra is áll!)


Anyám pl. először nem díjazta a császárskorpiómat, de amikor megmutattam neki hogy világít élénk zöldeskéken UV-fény alatt, máris megtetszett neki :D

2014. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ízeltlábú az nekem sem az igazi :$

De hüllő az még belefér :)

2014. jún. 15. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:

No, akkor tipp:

- olvass utána a hüllőfajoknak, főleg a különféle gyíkoknak - a gekkók pl. nem nőnek meg túl nagyra. Nézd meg mennyibe kerül, hogy kell tartani, milyen terrárium biztosítása szükséges, a hőmérsékletre, páratartalomra mennyire kényes, hogyan kell táplálni. A végén maradni fog pár szimpi faj. :)


Ha megtetszettek ők, keress róluk kifejezetten CUKI videókat (az angol nevükre rákeresve könnyebb lesz), és mutasd meg őket a családnak, hátha megenyhülnek :D Az ilyen tünci állatkás videók nagyon sokak véleményét átformálhatják :)

2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. jún. 16. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit szólsz a törpesünhöz? :) Am a harmadik válaszolónak: a nyúl nem rágcsáló, csak utána kell olvasni vagy csak simán a rendszertani besorolást megnézni.
2014. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!