Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A galambok hány hetesen...

A galambok hány hetesen kezdenek el repülni?

Figyelt kérdés

A teraszra beköltözött egy galamb pár. Nem is vettük észre, hogy mikor építettek fészket. A fészekben 2 tojás volt, 05.31. keltek ki. Mára majdnem felnőtt alakjuk van és igen nagyok. Mikorra várhatom, hogy vissza adják nekünk a teraszt? Mert így már nem szeretném őket elkergetni, viszont a teraszra nekünk is szükségünk lenne.

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 15. 16:24
 1/4 anonim válasza:
76%
1-1.5 Hónap mire úgy-ahogy röpképesek, de visszaadni akkor fogják ha elriasztjátok őket, persze ha már tudnak repülni, addig kitartást
2014. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A galambok már akkorák szinte mit a szüleik. 23 naposak. Aktívak és csapkodnak igen rendesen. Mikor fognak elrepülni?
2014. jún. 22. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam őket tanítani. :)

Persze nem úgy hogy én is repülök velük hanem felteszem a kezemre elkezdem óvatosan mozgatni fel-le aztán odaállok a párkányhoz vele,ő átugrik.Később növelem a távot.Egy idő után már nem a párkányra fog repülni hanem a tetőre,persze míg ez sikerül szerezhetsz egy két karmolást.

2014. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Érdekes. Lehet hogy kipróbálom :)
2014. jún. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!